Společnost Rabbet Group je česká obchodní společnost založená v roce 2012. Jejím dlouhodobým cílem je vytvářet pevné a spolehlivé spojenectví mezi obchodními partnery, jak ostatně vyplývá již z jejího názvu.

Vytváříme prostor pro společný růst a naším mottem je dělat svoji práci zodpovědně, profesionálně a s maximálním důrazem na oboustranně výhodnou spolupráci všech zainteresovaných subjektů. Uvědomujeme si rovněž svou zodpovědnost ke komunitě, ve které podnikáme. Tato skutečnost se odráží v hodnotách, které vyznáváme, a v našich aktivitách nejen v obchodních oblastech.

V roce 2015 se společnost Rabbet Group stala výhradním distributorem kávy Blasercafé Suisse pro Českou republiku. Renomovaná švýcarská rodinná firma Blaser Café AG je ve vlastnictví již čtvrté generace a její historie sahá do roku 1922. Tradice, trendy, vášeň pro kávu a nejlepší švýcarská kvalita této úspěšné společnosti dnes spoluvytvářejí kávovou kulturu po celém světě.

V témže roce získala společnost Rabbet Group výhradní distribuční práva na českém trhu také pro značku kávy La Cafferia. Tato autentická pražírna pochází ze země, kde se zrodilo espresso, z oblasti Lago Maggiore, města Luino. Profesionalita spojená s tradiční láskou ke kávě, hrdost na vlastní receptury, ale i otevřenost novým trendům umožnila této společnosti úspěšně překročit hranice Itálie

Jsme opravdu rádi, že tyto výjimečné značky můžeme představit i zákazníkům u nás v České republice.

Blasercafé Suisse
www.blasercafe-czech.cz , office@blasercafe-czech.cz, +420 602 808 645

La Cafferia
www.lacafferia.cz, office@lacafferia.cz, +420 602 808 645